KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17377309
nr 1737 7309
Akvarell
Kina, Diptyk. Akvarell, bildmått: 9x9, yttermått inklusive ram: 21x30 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 november 2025
kl 18:24:29
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)