KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17377309

nr 1737 7309

Akvarell

Kina, Diptyk. Akvarell, bildmått: 9x9, yttermått inklusive ram: 21x30 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 3 november 2025
kl 18:24:29